O mnie

Nazywam się Kasia Piotrowska i pomagam firmom odnieś sukces w świecie online.

Jestem Kasia Piotrowska i od 10 lat robię marketing. Zdobywałam doświadczenie w takich branżach jak nowe technologie, e-commerce, marki własne, branża kreatywna. W ramach budowania strategii marki własnej współpracowałam z psychologami, dietetykami, lekarzami, stomatologami, prawnikami czy radcami prawnymi.

Dlaczego Robię Marketing?

Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z wizją sukcesu. Uwielbiamy łączyć produkty i usługi z osobami, które tego szukają. Wierzę, że dobre produkty i usługi wpływają na nasze życie i czynią je lepsze.

Jak Robię Marketing?

Prowadzę indywidualne konsultacje z przedsiębiorcami, którzy chcą rozwinąć swój marketing i zwiększyć sprzedaż. Na co dzień pomagam złapać wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów oraz idei na realne wyniki biznesowe.

Podejście naukowe w praktyce

Doświadczenie i podejście naukowe wpływa na moją pracę marketera oraz w jaki sposób pracuję z klientami i partnerami biznesowymi. W praktyce przekłada się to na stworzeniu procesu nastawionego na realizację finalnego celu i celów pośrednich. Aby to osiągnąć warto kierować się nie tylko danymi, ale i odbiorcą, zrozumieniem jego potrzeb oraz specyfiką biznesu. To co pomaga mi w codziennej pracy to umiejętność zadawania trafnych pytań. W pracy stawiam na praktykę oraz wspieram się wiedzą. Na co dzień stawiam na prosty język, który otwiera komunikację na potrzeby. Wierzę, że połączenie działalności akademickiej oraz przedsiębiorczości przynosi nowe rozwiązania.

Wartości

Współpraca

Na co dzień współpracuje z ludźmi. Ważna jest satysfakcja ze wspólnie realizowanych projektów i osiąganych celów.

Rozwój i Nauka

Ważne jest by prowadzone działania wspierały rozwój projektów. Jeśli projekty wzrastają, to moje kompetencje również.

Zaufanie

Fundamentem każdej współpracy i relacji jest zaufanie. Wierzę, że jest to niezastąpiony element partnerskiego i skutecznego działania.

Dociekliwość

Nie każdy projekt jest łatwy. Czasami by poznać przyczynę problemu trzeba szukać dłużej i wejść głębiej w zagadnienie.

Transparentność

W komunikacji stawiam na transparentność prowadzonych działań w stosunku do partnerów biznesowych. W pracy istotne jest spójne zrozumienie obranej drogi w projekcie.

Elastyczność

Każdy projekt jest inny. Z tego względu jestem otwarta na nowe sposoby działania..