O mnie

Nazywam się Kasia Piotrowska. Pomagam przedsiębiorcom i ekspertom robić marketing, który wspiera sprzedaż.

Dlaczego Robię Marketing?

Jestem Kasia Piotrowska i od 12 lat robię marketing. Moją misją jest łączenie wartościowych produktów i usług z osobami, które ich szukają. Wierzę, że dobre produkty i usługi wpływają na nasze życie i czynią je lepsze. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z wizją sukcesu. Obecnie pracuje z ekspertami i specjalistami z branży medycznej. Prowadzę projekty z psychologami, dietetykami, stomatologami i innymi lekarzami. Zdobywałam doświadczenie w takich branżach jak nowe technologie, e-commerce, marki własne, branża kreatywna. Jako społecznik działam z NGO. Na co dzień współpracuję z Fundacją Mam Marzenie i Szlachetną Paczką.

Jak Robię Marketing?

Prowadzę indywidualne konsultacje, mentoring z przedsiębiorcami, którzy chcą rozwinąć swój marketing i zwiększyć sprzedaż. Pomagam złapać wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów oraz idei na realne wyniki biznesowe.

Podejście naukowe w praktyce

Jestem doktorem ekonomii oraz wykładowcą akademickim. Od lat jestem związana z Uniwersytetem Szczecińskim. W 2022 roku obroniłam doktorat "Innowacyjność bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce na przykładzie inwestycji zagranicznych z kapitałem chińskim". Doświadczenie i podejście naukowe wpływa na moją pracę marketera oraz to, w jaki sposób pracuję z klientami i partnerami biznesowymi. W praktyce przekłada się to na stawianie hipotez, zadawanie dużej liczby pytań, stworzenie procesu nastawionego na realizację finalnego celu. Aby to osiągnąć warto kierować się odbiorcą, zrozumieniem jego potrzeb, specyfiką biznesu i wiarygodnymi danymi. To co pomaga mi w codziennej pracy to umiejętność zadawania trafnych pytań.

Wartości

Współpraca

Na co dzień współpracuje z drugim człowiekiem, nie z firmą. Ważna jest satysfakcja ze wspólnie realizowanych projektów i osiąganych celów.

Rozwój i Nauka

Ważne jest by prowadzone działania wspierały rozwój projektów. Jeśli projekty wzrastają, to moje kompetencje również.

Zaufanie

Fundamentem każdej współpracy i relacji jest zaufanie. Wierzę, że jest to niezastąpiony element partnerskiego i skutecznego działania.

Dociekliwość

Nie każdy projekt jest łatwy. Czasami by poznać przyczynę problemu trzeba szukać dłużej i wejść głębiej w zagadnienie.

Transparentność

W komunikacji stawiam na transparentność prowadzonych działań w stosunku do partnerów biznesowych. W pracy istotne jest spójne zrozumienie obranej drogi w projekcie.

Elastyczność

Każdy projekt jest inny. Z tego względu jestem otwarta na nowe sposoby działania..