Mentoring marketingowy

Rozwiń swój biznes przez mentoring marketingowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapraszam Cię na program mentoringu marketingu dostosowanego do Twoich potrzeb biznesowych. Wspólnie zaprojektujemy Twój marketing, tak by osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Dla kogo jest Mentoring Marketingowy?

Mentoring Marketingowy będzie dla osób, które:

 • Stanęły w miejscu, chciałyby ruszyć naprzód i wiedzą, że słabą częścią biznesu jest marketing.
 • Mają dobrze opracowane procesy sprzedażowe, ale z jakichś względów działania marketingowe wymagają poprawy.
 • Prowadzą swój biznes od dłuższego czasu i wiedzą, że mogą rozwijać go bardziej i szybciej. Wzrost upatrują w usprawnieniu marketingu lub połączeniu marketingu ze sprzedażą.
 • Wiedzą, że mają chaos w marketingu i potrzebują poukładać poszczególne elementy marketingu i ułożyć go w proces.
 • Mają cele biznesowe do zrealizowania na poziomie strategii firmy, ale nie wiedzą, jak je przełożyć na marketing.
 • Chcą wprowadzić nowy produkt lub usługę, ale nie wiedzą od czego zacząć.
 • Chcą stworzyć plan marketingu lub komunikacji. Jeśli masz już plan marketingowy i potrzebujesz zewnętrznego spojrzenia, to zapraszam Cię na konsultacje marketingowe.
 • Korzystasz z usług agencji marketingowych i nie masz pewności do jakości ich pracy. Nie masz przekonania do wyników pracy agencji i potrzebujesz wiedzieć, czy pieniądze wydawane co miesiąc zwracają się. Innymi słowy chcesz wiedzieć czy współpraca z agencją to Twój koszt, czy inwestycja w przyszłość.

Mentoring Marketingowy będzie dla Ciebie, jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia oraz szanujesz swój czas. Zależy Ci również na tym, by osoba z wiedzą i doświadczeniem spojrzała na Twój marketing z szerszej perspektywy oraz udzieliła informacji zwrotnej, co działa, a co jest do poprawy.

Jak wygląda mentoring marketingowy?

 • Okres współpracy to 2 - 6 miesięcy
 • Częstotliwość spotkań jest dopasowana do Twojego tempa pracy i nastawienia na zmianę. Sugeruję spotkania co 2 - 4 tygodnie.
 • Spotkania odbywają się online przez Google Meet lub stacjonarnie w Warszawie.
 • Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy cele oraz wstępną ścieżkę procesu, który ma doprowadzić do ich realizacji. Dzięki temu przez całą współpracę skupiamy się na tym, co najważniejsze.
 • W spotkaniach uczestniczysz Ty, a jeśli zajdzie taka potrzeba również członkowie zespołu.
 • Między spotkaniami otrzymaasz zadania do wykonania.
 • Najważniejsze wnioski ze spotkań otrzymasz w ramach podsumowania oraz nagrania Google Meet (za zgodną klienta).

Zachęcam do indywidualnego kontaktu między spotkaniami na szybkie pytania, które mają przyspieszyć pracę Twoją lub zespołu.

Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia Twojego marketingu to zapraszam Cię do konsultacji marketingowych 1:1. W ramach 90 minutowych konsultacji pracujemy nad pytaniami i problemami, które możemy rozwiązań tu i teraz.

Co po zakończonym mentoringu biznesowego?

 • Będziesz mieć poczucie ruszenia “kamienia milowego”, który został określony na początku współpracy.
 • Będziesz wiedzieć, jak wykorzystać potencjał swojego marketingu przy posiadanych zasobach.
 • Określisz, jakie masz “wąskie gardła”, które blokują rozwój Twojego biznesu z poziomu marketingu.
 • Usprawnisz swój marketing oraz będziesz wiedzieć, jak połączyć go ze sprzedażą, by sięgać szybciej po swoje cele biznesowe.
 • Będziesz lepiej inwestował pieniądze w kanały komunikacji, które przynoszą Ci zapytania od potencjalnych klientów i sprzedaż.
 • Dowiesz się, czy pieniądze wydawane na współpracę z agencjami zwracają się w postaci nowych zapytań i sprzedaży.

Mentoring biznesowy będzie dla Ciebie, jeśli stoisz przed ważnym wyzwaniem, zmianą w obszarze marketingu oraz jesteś nakierowana/y na rozwój swojego biznesu.

Jak pracuję

W ramach mentoringu wnoszę swoją wiedzę, doświadczenie, podejście do marketingu oraz narzędzia, które pomogą w Twojej pracy. Swoje zasoby łącze z Twoimi celami, wartościami i wizją tego, co chcesz osiągnąć.

To, co mnie charakteryzuje to zadawanie dużej ilości pytań. Wierzę, że właściwie zadane pytanie jest ważniejsze od dopowiedzi. Pytania nadają kierunek i pozwalają zawęzić poszukiwania, prace oraz ułatwiają określenie celu.

Z kim pracuję

Uwielbiam pracować z przedsiębiorcami nastawionymi na rozwój w biznesie. Każdy progres jest oparty na zmianie, który może wprowadzać dyskomfort, ale jest potrzebna do tego, by iść naprzód. Jeśli i Ty chcesz rozwinąć swój biznes, to zapraszam do kontaktu, jednak za nim to zrobisz przeczytaj więcej o mnie. Ze względu na indywidualny charakter pracy oraz duże zaangażowanie z mojej strony liczba miejsc na ten rodzaj współpracy jest ograniczona.

Mam doświadczenie pracy w działach marketingu w takich branżach jak nowe technologie, e-commerce, produkcja. Oprócz tego współpracuję z przedsiębiorcami z branży kreatywnej. W ramach budowania strategii marki własnej współpracowałam z psychologami, dietetykami, lekarzami, stomatologami, prawnikami czy radcami prawnymi.

Bardzo cenię swój czas i klienta. Jeśli nie będę mogła pomóc Ci w Twoim biznesie, to dostaniesz ode mnie taką informację oraz sugestię, kto może Ci pomóc.

Ile kosztuje mentoring marketingowy

Każdy projekt wyceniam indywidualnie w zależności od zaangażowania czasowego oraz poziomu złożoności. W ramach mentoringu przyjmuję dwa modele rozliczenia: stawka za godzinę pracy lub ryczałt za cały zrealizowany projekt. Jeśli interesuje Cię współpraca, to zapraszam do kontaktu.